Keresés

Részletes keresés

veilchen Creative Commons License 2010.01.09 0 0 70
Lefújom a port......
A hozzászlások régiek, de a téma aktuális, még ma is, nagyon is.
A szerelem jó, mert vágyik rá sok ember, de nem hiszi h őt is megtalálhatja.
Ez a kudarcaink miatt van, aki sokszor cslódott, nem hiszi, h ötvenehtedszer majd sikerül. És ha igen, akkor mi lesz? Adjuk fel eddigi életünket, és forduljunk ki magunkból? Ez elég félelmetes..... így hát maradunk irigykeve vágyakozók, akik tulajdonképen nem is akarnak szerelmet, mert nem tudnák, mit kezdjenek vele.
Hát, ezek sem jó hírek...vtalán ez a valóság

Előzmény: jellem (65)
pucros Creative Commons License 2008.03.20 0 0 69

http://index.hu/politika/bulvar/kocsi0320/

 

a hírek szerint szerelmféltésből ölt a vadász

SGraun Creative Commons License 2000.11.22 0 0 68
Régészkedtem egy kicsit, és kiástam a hülye szerelmeseknek egy jó kis topicot.
:o)))
second Creative Commons License 1999.03.04 0 0 67
Dear pair of Bújócska! :)

A világ minden boldogságát kívánom nektek, mert vigasztalhatatlanul fogok itt a gép előtt zokogni, ha elválaszt benneteket a kegyetlen sors!

Bújócska-Szerelmetek napot lop a Tasztal életébe!
Ne törődjetek a vámpírokkal akik nem bírják a napfényt!
:)

sec.

Jellem! 1999-03-03 16:01:51 -kor kelt üzeneted Karinthy-t juttatta eszembe, direkt volt? Ha igen: gratula, nagyon jól sikerült! :)

eperfagyi Creative Commons License 1999.03.04 0 0 66
Képzeld Pudli! Észrevettem én is, hogy mi a helyzet, és egyátalán nem dőltem be nekik..
Különben meg mit kell őket b@szogatni? Nincs jobb dolgod? Mi közöd hozzá hogy mit csinálnak és hogyan. A törzsasztal nem azért van, hogy anyázzunk, meg bíráljuk a másikat, hanem azért hogy intelligens ember módjára megvitassunk dolgokat, vitázzunk, beszélgessünk...
Előzmény: pudli (61)
jellem Creative Commons License 1999.03.04 0 0 65
Ha szeretheti egymást férfi és férfi, nő és nő, öreg és fiatal, fehér és feket, akkor miért ne szerethetné egymást nick és nick?

realdoko

beszólásaimat egyébként eredendően hozzászólásnak szántam, és egyáltalán nem a Bújócska-gate témában, hanem az Általános Irígy Szerelemellenes Front önálló topicmegnyilvánulásaként.
A konkrét ügy csak később bújt bele a topicba, nem nagy örömömre.

Előzmény: realdoko (63)
realdoko Creative Commons License 1999.03.04 0 0 64
Ez nem ér, Bújocska Pai, én előbb reagáltam Pudlira!
Akkor a tied még nem volt itt.
Morc.
realdoko Creative Commons License 1999.03.04 0 0 63
Ej, Pudli. Hát persze, hogy mindenkiben felmerült, hogy ők valójában tényleg egyek. ;) De hát olyan kedvesek voltak. Ne légy ilyen illúzióromboló. Amúgy még mindig van egy hangyabokányi esély, hogy kitalálták az ötletet és egymás után regisztrálták magukat.
Jellem: nekem szívemből szólnak a beszólásaid.
Bújócska Pasi Creative Commons License 1999.03.04 0 0 62
Kedves Pudli, szerinted ez azt bizonyítja, hogy átverünk benneteket? Az szerintem eddig sem volt titok, hogy ez a két nick a közelmúltban, egyszerre, egymásnak és csakis ide készült, akár az emilcímekből is rájöhettél volna.

(Bújócska Lánnyal beszélek épp telefonon, mondom, mit írtál, mike ő:
"Á, zizi az a pasi...") :-)

Előzmény: pudli (61)
pudli Creative Commons License 1999.03.04 0 0 61
Ha valaki még nem vette volna észre:
Bújócska Lány 8877.-dik,
Bújócska Pasi 8878.-dik,
a regisztrációs listán.
Jó játék! Aranyosak ugye?
Ti meg bedőltetek.
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.03.03 0 0 60
Hülye szerelmesek? Naná! Már alig várom, hogy megint szerelmes lehessek, és kellemesen elhülyüljek. Jobb, mint a részegség meg a fű! Amikor egész nap csak lebegek valami rózsaszín ködben, vigyorgok, mint a tejbetök, és valami nagyon kellemes érzés kerít hatalmába - huhh, lehet ezt kihagyni?
originalqszi Creative Commons License 1999.03.03 0 0 59
Bujócska ti nekem gyanusok vagytok:DDDDDDD
jellem Creative Commons License 1999.03.03 0 0 58
"...görrény, görrény gyereki..."
Bújócska Lány Creative Commons License 1999.03.03 0 0 57
Bocsánat, elgépeltem: helyesen mély vízben! Semmi nagy kezdőbetű!
Előzmény: Bújócska Lány (55)
jellem Creative Commons License 1999.03.03 0 0 56
nászéjszakaaaaaa?! nem lesz az így egy kicsit körülményes (klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter, klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter,klikk, Új hozzászólás, Fehasználónév, Jelszó, Enter, most jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bújócska Lány Creative Commons License 1999.03.03 0 0 55
Bújócska Pasi, Varázslóm, tartsuk ma éjjel Mély vízben a Nászéjszakánkat!
Bújócska Pasi Creative Commons License 1999.03.03 0 0 54
Legyen itt, ha már itt csaptak össze - és szelídültek meg a hullámok. Az igazi kérdés, hogy a nászéjszakát melyik topicban tartjuk? :-))))
Bújócska Lány Creative Commons License 1999.03.03 0 0 52
Bújócska Pasi, Varázslóm, melyik topicban tűzzük ki az időpontot? ;-)

Esetleg holnap délután megfelelne?

Bújócska Pasi Creative Commons License 1999.03.03 0 0 51
Én is maradok, boldog hülye szerelmes. Mikor esküszünk, Bújócska Lány, Titkos menyasszonyom?
Bújócska Lány Creative Commons License 1999.03.03 0 0 50
Calliope,
köszönöm a támogatásodat, nagyon jólesik, hogy átérzed a Bújócska Pasival zajló szerelem lényegét!
jellem Creative Commons License 1999.03.03 0 0 49
juszt is maradok
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.03.03 0 0 48
Tudathasadás rulez, itt a tavasz. Gyertek át az undergroundba, ott a diliház.
jellem Creative Commons License 1999.03.03 0 0 47
jellem (bőgve): Szeressük egymást gyerekek! Bocsássatok el!
topic (kórusban): Nem haragszunk, ám mi terád kis buta jellemke, csak jól meg akartunk leckéztetni!
Caliope (anyásan): Mi tudjuk, hogy te jó vagy, csak biztos azzal akarod felhívni a figyelmedet magadra hogy rosszalkodol, netene!
Bújócska P.(barátilag fejbe vágja jellemet egy Mérei-Binétttel): Unheimlich egy fráter ez!
Bújócska L.(megbocsátóllag): Ne foglalkozz vele fiacskám, te többet érsz az ilyeneknél.
jellem (sietve)? Csókólom, most mennem kell, még sok csínyt kell űznöm nénikkel és bácsikkal
jellem Creative Commons License 1999.03.03 0 0 46
jellem (bőgve): Szeressük egymást gyerekek! Bocsássatok el!
topic (kórusban): Nem haragszunk, ám mi terád kis buta jellemke, csak jól meg akartunk leckéztetni!
Caliope (anyásan): Mi tudjuk, hogy te jó vagy, csak biztos azzal akarod felhívni a figyelmedet magadra hogy rosszalkodol, netene!
Bújócska P.(barátilag fejbe vágja jellemet egy Mérei-Binétttel): Unheimlich egy fráter ez!
Bújócska L.(megbocsátóllag): Ne foglalkozz vele fiacskám, te többet érsz az ilyeneknél.
jellem (sietve)? Csókólom, most mennem kell, még sok csínyt kell űznöm nénikkel és bácsikkal
jellem Creative Commons License 1999.03.03 0 0 45
dehogy buktam le, csak megyek utánad a topicocon át oszt jól megtévesztelek. a fele se igaz.
Előzmény: Calliope (43)
Calliope Creative Commons License 1999.03.03 0 0 44
Akkor szent a béke. Éljenek a szerelmesek!
(De mostmár tényleg rohanok.)
Előzmény: Bújócska Pasi (42)
Calliope Creative Commons License 1999.03.03 0 0 43
Nem sértődtem meg, csupán elegem lett abból, hogy mindkét oldal engem támad. Veszekedni utálok, bár egy-egy jó kis vita engem is felpezsget. Ja, és különben is, elárultad ám magad az első szerelmes topicban. Nem is vagy Te olyan kőszívű, mint amilyennek látszani akarsz. :o)))
Try, ma már nem tudok telefonálni, mert rohanok. Ha látod, mondd meg neki, hogy csókoltatom, és holnap feltétlenül felhívom.
Előzmény: jellem (40)
Bújócska Pasi Creative Commons License 1999.03.03 0 0 42
Calliope, én úgy érzem, megértettél bennünket. Ehhez sem elborultnak, sem cinikusnak nem kell lenni. :-)
Try_Man Creative Commons License 1999.03.03 0 0 41
Calliope!
SA baratunk feje bubjaig al van havazva meloval, ott lehet a problema...Hivj ra nyugodtan, orulni fog neked.
1ebkent engem nem zavarnak ezek a netszerelmesek, legfeljebb ha nem az enyelgesuket akarom olvasni, akkor irok egy scriptet, ami kiszedi oket...:))
regards
Try

Előzmény: Calliope (8)
jellem Creative Commons License 1999.03.03 0 0 40
Calliope!

Ne sértődj meg. Inkább játsszunk összevesszősdit, jóóóóóóóóóóó? :-)))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!